Zobacz więcej opinii na naszym Facebooku oraz sprawdź wyróżnione relacje na Instagramie z efektami naszych kursantów.

Dołącz

do grona zadowolonych uczestników i wybierz swoją choreografię

Pierwszy taniec

online

Zbliża się ten szczególny, najpiękniejszy dzień w życiu? Planujecie wesele i chcecie, aby Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy? Dobrze trafiliście! Sprawdźcie przepiękne i proste do opanowania choreografie na pierwszy taniec oraz rozpocznijcie kurs tańca online wytłumaczony od podstaw, krok po kroku. Poczujecie się pewnie i swobodnie. Gwarantujemy, że swoim tańcem zachwycicie każdego z gości weselnych, a przy tym będziecie się wspaniale bawić!

Pierwszy taniec

online

Chcesz przepięknie tańczyć, a przy tym cenisz sobie niezależność oraz elastyczność? Jeżeli chcesz poczuć się swobodnie i pewnie na parkiecie, to jesteś w dobrym miejscu! Sprawdź dostępne kursy tańca online – każdy wytłumaczony zupełnie od podstaw. Naukę tańca online możesz podjąć pojedynczo lub w parze. Każdy kurs tańca jest podzielony na osobne lekcje, dzięki czemu przeprowadzimy Cię kompleksowo przez cały program tanecznej nauki.

Czy internetowy kurs tańca może dorównać zajęciom w szkole tanecznej?

Jak najbardziej! W czasach, w których coraz więcej obszarów przenosi się do Internetu, kurs tańca na wesele online również jest coraz popularniejszym wyborem. A wielu zadowolonych kursantów tylko poświadcza wygodę i skuteczność takiego podejścia!

Profesjonalny kurs tańca

Nauka tańca za pośrednictwem Internetu w naszym wydaniu to znacznie więcej, niż to, co może Ci dać zwykły kurs tańca na YouTube – Stawiamy na profesjonalne podejście, klarowny przekaz oraz na szeroki wybór piosenek oraz rodzajów tańca. Jeśli zależy Ci na wywołaniu piorunującego wrażenia podczas wesela, zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nasz kurs tańca online dopasowany jest stopniem trudności do oczekiwań nowożeńców. Zależało nam na tym, aby stworzyć choreografie również z myślą o początkujących tancerzach.

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Nie, dostęp do kursu tańca online jest nieograniczony czasowo – uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz bez żadnych ograniczeń.

Czas nauki jest bardzo indywidualną kwestią. Dostosujcie czas nauki do trudności choreografii oraz do Waszych umiejętności. Jeżeli nie mieliście nigdy do czynienia z tańcem lub jeśli nie macie zbyt dużo czasu na naukę – postawcie na prostszy układ, który będziecie mogli spokojnie i bez większego stresu zatańczyć.

Jeżeli marzy Wam się trudniejszy układ – rozpocznijcie naukę odpowiednio wcześniej. Warto być świadomym, że w przypadku trudniejszych kombinacji i podnoszeń istotną rolę odgrywa technika, a niekiedy również sprawność fizyczna.

Optymalny i spokojny czas na rozpoczęcie nauki tańca to 2-3 miesiące, natomiast w przypadku trudniejszych choreografii, gdzie zależy Wam by zrobić show może to być nawet 5-6 miesięcy.

Na naszej stronie dancefromhome.pl w zakładce pierwszy taniec znajdziesz choreografie, które opanujesz już w 2-3 tygodnie, a awaryjnie nawet w tydzień. Jest to opcja LAST MINUTE, jeżeli decydujecie się na naukę w ostatniej chwili.

W każdym z naszych kursów znajdziecie dokładne wytłumaczenie figur i kroków od podstaw, również z aspektem technicznym. Natomiast polecamy rozpocząć naukę tańca wcześniej, bo w ostatnich tygodniach już będziecie mieli zajęte głowy dopinaniem wszystkiego na ostatni guzik 🙂

Warto również postawić sobie za cel wyćwiczenie choreografii minimum tydzień przed weselem. Dzięki temu w przypadku ewentualnego przedweselnego zamieszania i tak zdążycie przygotować się do tańca.

Zależy to od Waszej choreografii na pierwszy taniec. Natomiast bezpieczna przestrzeń to 2m x 3m. Warto dodać, że wszystkie choreografie na pierwszy taniec powstały na naszym domu 🙂 Zazwyczaj przesuwamy stół, by mieć więcej miejsca do ćwiczeń, a więc jeżeli potrzebujecie, możecie również lekko przearanżować dom/ mieszkanie.

Oczywiście – w każdym kursie, w którym występuje podnoszenie mamy również dołączony jego równie efektowny zamiennik.

Dodatkowo, jeżeli podnoszenie jest bardziej wymagające, a chcielibyście wykonać podnoszenie w Waszym pierwszym tańcu, dodajemy również opcję łatwiejszego podnoszenia 😀

Spokojnie, o Was też pomyśleliśmy 😀 Stworzyliśmy kilka choreografii LAST MINUTE, które opanujecie w bardzo krótkim czasie. Jeżeli zostało Wam ekstremalnie mało czasu na naukę (np. za tydzień wesele) proponujemy naszą najprostszą choreografię: Hallelujah – wolna i romantyczna choreografia na pierwszy taniec.

Jeżeli wolicie dynamiczniejszą choreografię proponujemy Stumblin In – radosna i energetyczna, a jednocześnie prosta do opanowania.

To czy macie dwie lewe nogi jeszcze się okaże po kursie 😀 Natomiast jeżeli nie czujecie się dobrze na  parkiecie i nie zostało Wam dużo czasu na naukę proponujemy dwie najprostsze do opanowania choreografie:

  • Hallelujah – wolna i romantyczna choreografia na pierwszy taniec.
  • Stumblin In – radosna i energetyczna choreografia na pierwszy taniec

Jeżeli zaczynacie odpowiednio wcześniej (macie przed sobą 2-3 miesiące na naukę) i zależy Wam na prostej do opanowania choreografii proponujemy szczególnie:

Pamiętajcie jednak, że każda z naszych choreografii została stworzona z myślą o początkujących tancerzach. W każdym kursie znajdziecie instruktaż wytłumaczony krok po kroku całkowicie od podstaw. Nasze choreografie są efektowne, ale i proste do opanowania. Jeżeli wymarzyła Wam się choreografia, której nie ma na powyższej liście, ale macie bufor czasowy, śmiało! Wybierzcie układ i piosenkę, która najbardziej Wam się podoba.

Oczywiście! Wyślijcie nam materiały z Waszych ćwiczeń na info@dancefromhome.pl 

Wrócimy do Was z ewentualnymi uwagami i sugestiami 😉

Znajdź nas

Jesteśmy na Facebooku, YouTube, Instagramie i Tiktoku