• - jak rozpocząć taniec

 • - podstawowe kroki do wykorzystania w Waszym tańcu
 • - podstawowe figury - m.in. wychylenie, deseczka
 • - proste podnoszenia i zamienniki
 • - kurs disco samby
 • - kurs walca angielskiego i wiedeńskiego
 • - jak zakończyć pierwszy taniec

Stwórz własną choreografię na pierwszy taniec

Poziom kursu:

Początkujący

 • - jak rozpocząć taniec

 • - podstawowe kroki do wykorzystania w Waszym tańcu
 • - podstawowe figury - m.in. wychylenie, deseczka
 • - proste podnoszenia i zamienniki
 • - kurs disco samby
 • - kurs walca angielskiego i wiedeńskiego
 • - jak zakończyć pierwszy taniec

Marzycie o pięknej i jednocześnie prostej do opanowania choreografii na pierwszy taniec? Jest to kurs dla Was! Nauczcie się tej przepięknej i radosnej choreografii w Waszym domu – wygodnie i bez tracenia czasu na dojazdy. Jesteśmy pewni naszych kursów, dlatego oferujemy Wam 7-dniową gwarancję satysfakcji i nielimitowany czasowo dostęp do kursu. Zacznijcie naukę już dziś i poczujcie radość z nauki tańca w domu. Do zobaczenia na domowym parkiecie!
Cena kursu

149.00 

Nielimitowany
dostęp

Gwarancja
satysfakcji

Oszczędność
czasu

DOSTĘP
Z DOWOLNEGO
URZĄDZENIA

NAUKA
OD PODSTAW

OSZCZĘDNOŚĆ
PIENIĘDZY

Zobacz fragment kursu

Tematy tego kursu

lekcji 02h 35m

Część 1

Jak rozpocząć pierwszy taniec

Część 2

Prosty krok na początek – bok-bok w rotacji z obrotem partnerki

Część 3

Disco samba – taniec użytkowyPodstawowe kroki disco samby

Część 4

Różnego rodzaju rotacje w tańcu

Część 5

Uniwersalne podnoszenie i alternatywa do podnoszenia – podnoszenie na misia i lot łabędziaPodnoszenie na misia i lot łabędzia

Część 6

Lot bociana i wychylenie partnerki

Część 7

Ćwiczymy poznane kroki i figury

Walc po ośmiokącie

Walc po ośmiokącie – krok podstawowy i ramaWalc po ośmiokącie – pozycja shadowWalc po ośmiokącie – rozłączenieWalc po ośmiokącie – okienka

Walc wiedeński

Walc wiedeński – przód-tył w rotacji w ramieWalc wiedeński – po koleWalc wiedeński – po kole z rozłączeniemWalc wiedeński – przód-tył w rotacji w ramie z obrotem partnerkiWalc wiedeński – bok-bok z obrotami

Kurs 2 na 2

Kurs 2 na 2

Opis

Ten kurs pomoże Wam stworzyć magiczną choreografię do Waszej wybranejpiosenki lub nauczy Was jak improwizować Wasz taniec na weselu. Naszym celem jest sprawienie, aby Wasz pierwszy taniec był niezapomniany i wyjątkowy dla Was i Waszych gości.

 

Zawartość kursu:
Jak rozpocząć i zakończyć pierwszy taniec, abyście poczuli się pewnie na parkiecie i zachwycili swoich bliskich swoim wdziękiem.
Uczymy podstawowych podnoszeń i zamienników do podnoszeń, co pozwoli Wam na dodanie efektownych akcentów i elegancji do Waszego tańca.
Poznacie przydatne figury i kroki, takie jak disco samba, walc angielski i wiedeński, które wprowadzą urozmaicenie do Waszego tańca.

Kurs jest dla Ciebie jeśli:

 • Pary przygotowujące się do pierwszego tańca chcące stworzyć choreografie do swojej piosenki lub chcące zaimprowizować pierwszy taniec - bez choreografii
 • Osoby ceniące sobie niezależność i elastyczność
 • Osoby, które mają ograniczony czas wolny
 • Osoby, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w zajęciach w lokalnej szkole tańca

Co zyskasz:

 • 7 części kursu krok po kroku
 • Dzięki poznanym krokom stworzysz własną choreografię
 • Poczujesz się swobodnie i pewnie na parkiecie
 • Oszczędzisz czas i pieniądze
 • Otrzymasz nieograniczony dostęp do materiałów
 • Tylko Ty decydujesz o tempie nauki - korzystasz kiedy masz czas i ochotę!

Wymagania:

 • Chęć do nauki
 • Dostęp do Internetu

Dołącz

do grona zadowolonych kursantów i rozpocznij naukę już teraz!

Opinie

uczestników kursu tańca online

Zobacz więcej opinii na naszym Facebooku oraz sprawdź wyróżnione relacje na Instagramie z efektami naszych kursantów.

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Czy dostęp do kursu tańca jest ograniczony czasowo?

Nie, dostęp do kursu tańca online jest nieograniczony czasowo – uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz bez żadnych ograniczeń

Czas nauki jest bardzo indywidualną kwestią. Dostosujcie czas nauki do trudności choreografii oraz do Waszych umiejętności. Jeżeli nie mieliście nigdy do czynienia z tańcem lub jeśli nie macie zbyt dużo czasu na naukę – postawcie na prostszy układ, który będziecie mogli spokojnie i bez większego stresu zatańczyć. 

 

Jeżeli marzy Wam się trudniejszy układ – rozpocznijcie naukę odpowiednio wcześniej. Warto być świadomym, że w przypadku trudniejszych kombinacji i podnoszeń istotną rolę odgrywa technika, a niekiedy również sprawność fizyczna.

 

Optymalny i spokojny czas na rozpoczęcie nauki tańca to 2-3 miesiące, natomiast w przypadku trudniejszych choreografii, gdzie zależy Wam by zrobić show może to być nawet 5-6 miesięcy.  

 

Na naszej stronie dancefromhome.pl w zakładce pierwszy taniec znajdziesz choreografie, które opanujesz już w 2-3 tygodnie, a awaryjnie nawet w tydzień. Jest to opcja LAST MINUTE, jeżeli decydujecie się na naukę w ostatniej chwili. 

 

W każdym z naszych kursów znajdziecie dokładne wytłumaczenie figur i kroków od podstaw, również z aspektem technicznym. Natomiast polecamy rozpocząć naukę tańca  wcześniej, bo w ostatnich tygodniach już będziecie mieli zajęte głowy dopinaniem wszystkiego na ostatni guzik.

 

Warto również postawić sobie za cel wyćwiczenie choreografii minimum tydzień przed weselem. Dzięki temu w przypadku ewentualnego przedweselnego zamieszania i tak zdążycie przygotować się do tańca.

Zależy to od Waszej choreografii na pierwszy taniec. Natomiast bezpieczna przestrzeń to 2m x 3m. Warto dodać, że wszystkie choreografie na pierwszy taniec powstały na naszym domu. Zazwyczaj przesuwamy stół, by mieć więcej miejsca do ćwiczeń, a więc jeżeli potrzebujecie, możecie również lekko przearanżować dom/ mieszkanie.

Oczywiście – w każdym kursie, w którym występuje podnoszenie mamy również dołączony jego równie efektowny zamiennik. 

Dodatkowo, jeżeli podnoszenie jest bardziej wymagające, a chcielibyście wykonać podnoszenie w Waszym pierwszym tańcu, dodajemy również opcję łatwiejszego podnoszenia.

Dodatkowo, jeżeli podnoszenie jest bardziej wymagające, a chcielibyście wykonać podnoszenie w Waszym pierwszym tańcu, dodajemy również opcję łatwiejszego podnoszenia.

Zostało nam mało czasu na naukę. Jaka choreografia jest najszybsza do nauki?

Spokojnie, o Was też pomyśleliśmy! Stworzyliśmy kilka choreografii LAST MINUTE, które opanujecie w bardzo krótkim czasie.  Jeżeli zostało Wam ekstremalnie mało czasu na naukę (np. za tydzień wesele) proponujemy naszą najprostszą choreografię: Hallelujah – wolna i romantyczna choreografia na pierwszy taniec.

Jeżeli wolicie dynamiczniejszą choreografię proponujemy Stumblin In – radosna i energetyczna, a jednocześnie prosta do opanowania.

To czy macie dwie lewe nogi okaże się po kursie ;) Natomiast jeżeli nie czujecie się dobrze na  parkiecie i nie zostało Wam dużo czasu na naukę proponujemy dwie najprostsze do opanowania choreografie:

 

Hallelujah – wolna i romantyczna choreografia bazująca na walcu

Perfect (prostsza wersja) – miłosny klasyk i choreografia bazująca na walcu wiedeńskim

Stumblin In – radosna i energetyczna choreografia bazująca na tańcu użytkowym

 

Jeżeli zaczynacie odpowiednio wcześniej (macie przed sobą 2-3 miesiące na naukę) i zależy Wam na prostej do opanowania choreografii proponujemy szczególnie:

 

Nic dwa razy 

Wyglądasz tak Pięknie 

Tylko Ty, tylko ja  

Bo jesteś Ty

Zawsze tam gdzie Ty 

Unchained Melody 

Until I found you 

Dancing in the moonlight 

Ten Stan

Dandelions

 

Pamiętajcie jednak, że każda z naszych choreografii została stworzona z myślą o początkujących tancerzach. W każdym kursie znajdziecie instruktaż wytłumaczony krok po kroku całkowicie od podstaw. Nasze choreografie są efektowne, ale i proste do opanowania. Jeżeli wymarzyła Wam się choreografia, której nie ma na powyższej liście, ale macie bufor czasowy, śmiało! Wybierzcie układ i piosenkę, która najbardziej Wam się podoba.

Oczywiście! Wyślijcie nam materiały z Waszych ćwiczeń na info@dancefromhome.pl 

Wrócimy do Was z ewentualnymi uwagami i sugestiami.

Zobacz

inne kursy tańca