• 5 części instruktażu

  • Zamiennik podnoszeń
  • Sekcja pytań i odpowiedzi
  • Test końcowy

Stumblin' In

Chris Norman & Suzi Quatro

Poziom kursu:

Początkujący

  • 5 części instruktażu

  • Zamiennik podnoszeń
  • Sekcja pytań i odpowiedzi
  • Test końcowy

Dynamiczna i efektowna choreografia na pierwszy taniec, która jest bardzo prosta do opanowania. Ten energetyczny układ bazuje na tańcu użytkowym. Jeżeli chcecie by Wasz pierwszy taniec został zapamiętany na długo, a sami chcecie się przy tym świetnie bawić – jest to kurs dla Was!

Marzycie o pięknej i jednocześnie prostej do opanowania choreografii na pierwszy taniec? Jest to kurs dla Was! Nauczcie się tej choreografii od podstaw, krok po kroku i trenujcie wygodnie gdzie i kiedy chcecie. Dodatkowo, oferujemy Wam 7-dniową gwarancję satysfakcji oraz nielimitowany czasowo dostęp do kursu. Rozpocznijcie naukę tańca już dziś! Do zobaczenia na domowym parkiecie!
Cena kursu

189.00 

Nielimitowany
dostęp

Gwarancja
satysfakcji

Oszczędność
czasu

DOSTĘP
Z DOWOLNEGO
URZĄDZENIA

NAUKA
OD PODSTAW

OSZCZĘDNOŚĆ
PIENIĘDZY

Zobacz fragment kursu

Tematy tego kursu

lekcji 1h 22m

Wstęp i wskazówki przed nauką

WItajcieJak skutecznie uczyć się choreografii

Cała choreografia zatańczona do liczenia

Całość choreografii przodem do liczeniaCałość choreografii tyłem do liczeniaCałość choreografii przodem do liczenia i muzykiCałość choreografii tyłem do liczenia i muzyki

Część 1

Kroki do przodu, dłoń, pozycja open, zawiniecie, bok-bok ze spojrzeniem, do siebie-od siebie, obrót partnerki i przytulenie

Część 2

Kroki bok-bok w rotacji, zygzak do przodu i do tyłu, krok od siebie

Część 3

Disco samba przód-tył w rotacji x2, obrót partnerki, przód-tył, obrót w naleśnik, skosy, burrito, zaczes, obrót partnerki, obrót partnerów, krok do boku i rotacja do publiczności

Część 4

Kroki do przodu, pozycja open, obrót partnerki i wychylenie, powtóka: kroki bok-bok w rotacji, zygzak do przodu i do tyłu, disco samba przód tył x2, obrót partnerki, naleśnik, burrito

Część 5

Partnerka na wybiegu, pozycja open, obrót i podnoszenie, akcent na 1 lub 7

Zamiennik podnoszenia

Zamiennik podnoszenia

Zakończenie

Gratulacje!

Wasza piosenka na pierwszy taniec

Wasza piosenka na pierwszy taniec

Wskazówki przed pierwszym tańcem – checklista

Wskazówki przed pierwszym tańcem – checklista

Opis

Marzycie o pięknej i jednocześnie prostej do opanowania choreografii na pierwszy taniec? Jest to kurs dla Was! Nauczcie się tej przepięknej i radosnje choreografii bazującej na tańcu użytkowym w Waszym domu – wygodnie i bez tracenia czasu na dojazdy. Jesteśmy pewni naszych kursów, dlatego oferujemy Wam 7-dniową gwarancję satysfakcji i nielimitowany czasowo dostęp do kursu. Zacznijcie naukę już dziś i poczujcie radość z nauki tańca w domu. Do zobaczenia na domowym parkiecie!

Kurs jest dla Ciebie jeśli:
Co zyskasz:
Wymagania:

Dołącz

do grona zadowolonych kursantów i rozpocznij naukę już teraz!

Opinie

uczestników kursu tańca online

Zobacz więcej opinii na naszym Facebooku oraz sprawdź wyróżnione relacje na Instagramie z efektami naszych kursantów.

Wybierz swój pakiet

pakiet
BASIC
189 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

pakiet
STANDARD
229 zł 268 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 229zł

pakiet
PREMIUM
279 zł 366 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 279zł

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Czy dostęp do kursu tańca jest ograniczony czasowo?

Nie, dostęp do kursu tańca online jest nieograniczony czasowo – uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz bez żadnych ograniczeń

Czas nauki jest bardzo indywidualną kwestią. Dostosujcie czas nauki do trudności choreografii oraz do Waszych umiejętności. Jeżeli nie mieliście nigdy do czynienia z tańcem lub jeśli nie macie zbyt dużo czasu na naukę – postawcie na prostszy układ, który będziecie mogli spokojnie i bez większego stresu zatańczyć. 

 

Jeżeli marzy Wam się trudniejszy układ – rozpocznijcie naukę odpowiednio wcześniej. Warto być świadomym, że w przypadku trudniejszych kombinacji i podnoszeń istotną rolę odgrywa technika, a niekiedy również sprawność fizyczna.

 

Optymalny i spokojny czas na rozpoczęcie nauki tańca to 2-3 miesiące, natomiast w przypadku trudniejszych choreografii, gdzie zależy Wam by zrobić show może to być nawet 5-6 miesięcy.  

 

Na naszej stronie dancefromhome.pl w zakładce pierwszy taniec znajdziesz choreografie, które opanujesz już w 2-3 tygodnie, a awaryjnie nawet w tydzień. Jest to opcja LAST MINUTE, jeżeli decydujecie się na naukę w ostatniej chwili. 

 

W każdym z naszych kursów znajdziecie dokładne wytłumaczenie figur i kroków od podstaw, również z aspektem technicznym. Natomiast polecamy rozpocząć naukę tańca  wcześniej, bo w ostatnich tygodniach już będziecie mieli zajęte głowy dopinaniem wszystkiego na ostatni guzik.

 

Warto również postawić sobie za cel wyćwiczenie choreografii minimum tydzień przed weselem. Dzięki temu w przypadku ewentualnego przedweselnego zamieszania i tak zdążycie przygotować się do tańca.

Zależy to od Waszej choreografii na pierwszy taniec. Natomiast bezpieczna przestrzeń to 2m x 3m. Warto dodać, że wszystkie choreografie na pierwszy taniec powstały na naszym domu. Zazwyczaj przesuwamy stół, by mieć więcej miejsca do ćwiczeń, a więc jeżeli potrzebujecie, możecie również lekko przearanżować dom/ mieszkanie.

Oczywiście – w każdym kursie, w którym występuje podnoszenie mamy również dołączony jego równie efektowny zamiennik. 

Dodatkowo, jeżeli podnoszenie jest bardziej wymagające, a chcielibyście wykonać podnoszenie w Waszym pierwszym tańcu, dodajemy również opcję łatwiejszego podnoszenia.

Dodatkowo, jeżeli podnoszenie jest bardziej wymagające, a chcielibyście wykonać podnoszenie w Waszym pierwszym tańcu, dodajemy również opcję łatwiejszego podnoszenia.

Zostało nam mało czasu na naukę. Jaka choreografia jest najszybsza do nauki?

Spokojnie, o Was też pomyśleliśmy! Stworzyliśmy kilka choreografii LAST MINUTE, które opanujecie w bardzo krótkim czasie.  Jeżeli zostało Wam ekstremalnie mało czasu na naukę (np. za tydzień wesele) proponujemy naszą najprostszą choreografię: Hallelujah – wolna i romantyczna choreografia na pierwszy taniec.

Jeżeli wolicie dynamiczniejszą choreografię proponujemy Stumblin In – radosna i energetyczna, a jednocześnie prosta do opanowania.

To czy macie dwie lewe nogi okaże się po kursie ;) Natomiast jeżeli nie czujecie się dobrze na  parkiecie i nie zostało Wam dużo czasu na naukę proponujemy dwie najprostsze do opanowania choreografie:

 

Hallelujah – wolna i romantyczna choreografia bazująca na walcu

Perfect (prostsza wersja) – miłosny klasyk i choreografia bazująca na walcu wiedeńskim

Stumblin In – radosna i energetyczna choreografia bazująca na tańcu użytkowym

 

Jeżeli zaczynacie odpowiednio wcześniej (macie przed sobą 2-3 miesiące na naukę) i zależy Wam na prostej do opanowania choreografii proponujemy szczególnie:

 

Nic dwa razy 

Wyglądasz tak Pięknie 

Tylko Ty, tylko ja  

Bo jesteś Ty

Zawsze tam gdzie Ty 

Unchained Melody 

Until I found you 

Dancing in the moonlight 

Ten Stan

Dandelions

 

Pamiętajcie jednak, że każda z naszych choreografii została stworzona z myślą o początkujących tancerzach. W każdym kursie znajdziecie instruktaż wytłumaczony krok po kroku całkowicie od podstaw. Nasze choreografie są efektowne, ale i proste do opanowania. Jeżeli wymarzyła Wam się choreografia, której nie ma na powyższej liście, ale macie bufor czasowy, śmiało! Wybierzcie układ i piosenkę, która najbardziej Wam się podoba.

Oczywiście! Wyślijcie nam materiały z Waszych ćwiczeń na info@dancefromhome.pl 

Wrócimy do Was z ewentualnymi uwagami i sugestiami.

Zobacz

inne kursy tańca